O mnie

Przychodzą do mnie osoby w różnym wieku –  dzieci, młode mamy, panie, które pracują i które mają już swoje wnuki. Przychodzą również mężczyźni.

Przychodzą, ponieważ chcą coś zmienić w swoim życiu. Poprawić jego jakość. Odstresować się, schudnąć, a czasem szukają dla siebie takiego rozwiązania, które sprawi, że poczują się zrelaksowani. Przychodzą po nową energię i zdrowie, którego każdemu z nas coraz częściej brakuje.

Pomagam im przez to, że wspólnie szukamy rozwiązania. Moi klienci nabywają nową wiedzę i umiejętności z zakresu poprawy jakości życia. Tematem wiodącym jest stresoodporność. Wspólnie wykonujemy ćwiczenia, dzięki którym kursanci dowiadują się, jak zmienić historię, którą opowiadamy sobie o stresie i radzić sobie w trudnych sytuacjach.

Dzięki tym praktykom mogą poprawić jakość swojego życia. Stać się bardziej świadomymi i zdrowymi. Mogą osiągnąć to czego pragną i o czym marzą, bo „człowiek zdrowy ma wiele marzeń. Chory tylko jedno”.

Nazywam się Kasia Łukasik.

Jestem nauczycielką. Pracuję w szkole podstawowej, a wieczorami pomagam zadbać o swoje zdrowie, ciało i psychikę tym, którzy pragną uczynić swoje życie piękniejszym.
Dzięki ponad 20 letniej pracy w oświacie, poznałam problemy ludzi na każdym etapie życia i wielu różnych profesji.
Od wczesnych lat związana jestem ze sportem.
Zaczęłam karierę sportową, jako brązowa medalistka na Mistrzostwach Polski w wieku 6 lat.
Sześć lat później ustanowiłam dwa rekordy Polski.
Obecnie uczę informatyki. Jestem Trenerem Kadr Systemu Oświaty w  Placówce Doskonalenia Nauczycieli – EduClever, Instruktorką fitness i Doradcą żywieniowym.

Jestem pasjonatką stresoodpornego, świadomego i zdrowego życia.

Równowaga, to jedna z najważniejszych dla mnie wartości. Spośród wielu sposobów jej osiągnięcia wybrałam rozwój osobisty, fitness i zdrowe odżywianie.
W życiu kieruję się pragnieniem pomocy drugiej osobie i mocno wierzę, że każdy człowiek, niezależnie w którym punkcie swojej ziemskiej wędrówki się dziś znajduje, może osiągnąć to, czego pragnie. Chętnie dzielę się doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami z każdym, kto chce uczynić swoje życie zdrowym, energetycznym i radosnym.
Dzielę się doświadczeniem, siłą i nadzieją z każdym, kto postawi nogę na mojej ścieżce życia.

Moja misja, to:

„Pomagać ludziom nabrać apetytu na stresoodporne, świadome i zdrowe życie”